"Przeklęta korona" w Polsce!

Na tę wiadomość polscy fani Czerwonej Królowej czekali z wielką nadzieją - wydawnictwo Otwarte poinformowało o wydaniu dodatku do serii Victorii Aveyard, Przeklęta korona

Dodatek to zbiór dwóch opowiadań, które można czytać po lekturze Czerwonej królowej.

Poznaj losy dwóch niezwykłych kobiet – różni je kolor krwi, ale łączy życie w czasach, gdy Czerwoni zaczęli buntować się przeciwko Srebrnym!
Pieśń Królowej
Jestem żoną księcia, który pewnego dnia zostanie królem. Zwykle właśnie ślubem kończą się bajki. I obawiam się, że nie bez powodu żadne opowieści nie opisują tego, co dzieje się potem.
 Fragmenty pamiętnika Coriane Jacos to historia miłości do następcy tronu pisana w cieniu samotności i strachu. Ukazuje kruchą i wrażliwą kobietę, której losy na zawsze splotły się z koroną.
Stalowe blizny
Moje imię się nie liczy. Ważne są tylko stopień i pseudonim. To, jak wołała na mnie matka, nie ma już żadnego znaczenia. Dla nikogo. Nawet dla mnie.
Kapitan Diana Farley „Jagnię” ma za zadanie stworzyć ruch oporu: podstawy Szkarłatnej Gwardii. Dzięki jej opowieści dowiesz się, jak pośród przemytników oraz drobnych złodziei rodziła się siła, która zmieniła życie mieszkańców Królestwa Norty.

Znamy już datę premiery książeczki. Przeklęta korona trafi do sprzedaży już 12 kwietnia i będzie dostępna tylko w sklepie Moondrive za 29,90 zł.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz