Scena usunięta: "Simon oraz inni homo sapiens" Becky Albertalli

Z okazji walentynek Becky Albertalli przygotowała niespodziankę dla fanów Simona. Każdy, kto napisał do niego maila, otrzymał specjalną, walentynkową scenę wyciętą z książki.

Poniższa scena zawiera bardzo istotne spoilery, więc czytasz ją na własną odpowiedzialność. TEMAT: Re: Następny czwartek

Simonie,

jakże to nienaturalnie tajemnicze z Twojej strony. Jestem bardzo zaintrygowany. Tak, to ta data. W międzyczasie postaram się nie męczyć Cię za bardzo o tę niespodziankę. Chociaż, może mógłbyś uspokoić mnie i potwierdzić, że to inny rodzaj niespodzianki niż ta, którą sprawiłeś swojej dziewczynie w ósmej klasie. Pamiętaj, że masz do czynienia z bardzo wrażliwą duszą, która nigdy nie dostała kartki walentynkowej, w związku z czym wszystkie swoje nadzieje wiąże z Tobą. Także, zero presji.

Swoją drogą, chciałbym byś miał na względzie, że wcale nie jestem tak niekompetetny w piłce nożnej jak się wydaję. To Ty jesteś bardzo rozpraszający. Serio, wydaje mi się, że trenerzy rozważają wykluczenie cię z rozgrywek (co znaczy, że będziesz musiał przychodzić na nie w przebraniu).

Z innej beczki, do kitu, że nie mogę Cię pocałować przez e-maila.

Całusy,
Bram


<WYSŁANO 8 LUTEGO O 19:12>

***

TEMAT: Re: Następny czwartek

Cicho, Greenfield. Jestem totalnie tajemniczy. Chociaż możesz mnie męczyć, o co tylko zechcesz. Chętnie przyjmuję łapówki.

Wydaje mi się, że muszę Ci dać cztery wskazówki odnośnie czwartku:

1. To nie zakłada ukrywania się przeze mnie w łazience.
2. Pokochasz to.
3. W pewien sposób jest to związane z moim psem.
4. I zdecydowanie kupię nam tam ironiczne t-shirty.

I nawet przez minutę nie myślę o tym, by przestać Cię rozpraszać w trakcie gry, ponieważ to, najzwyczajniej w świecie, nowa misja mojego życia. Nie zamierzam NIGDY przegapić żadnego meczu. A jeśli kiedykolwiek strzelisz przede mną gola, zamierzam podbić stawkę. Szkła kontaktowe. Kredka do oczu.

Właśnie próbowałem to zrobić z ekranem mojego laptopa, ale to zupełnie co innego. Ale jutro o 10:30 rano, BĘDĘ całować Cię po twarzy. Czuj się ostrzeżony.

Całusy,
Simon

<WYSŁANO 8 LUTEGO O 20:11>


Copyright by Becky Albertalli. Wszelkie prawa zastrzeżone. 
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz