Wiemy, gdzie odbędą się zloty fanów "Harry'ego Pottera"!

I już wszystko jasne. Wiemy, w jakich trzech miastach w tegoroczne wakacje odbędzie się zlot miłośników Harry'ego Pottera i czarodziejskiego świata J.K. Rowling! 

Ponad 1300 głosujących na fanpage'u Harry Potter Kolekcja zdecydowało, że to Kraków i Wrocław zostaną w tym roku gospodarzami zlotu Accio Potter! O zlot walczyło 25 miejscowości z najróżniejszych miejsc w Polsce! 

Poza Wrocławiem i Krakowem, zlot zostanie również zorganizowany w Bydgoszczy, ponieważ to właśnie tutaj żyjemy i działamy od lat, organizując wcześniej I Bydgoski Zlot Fanów "Harry'ego Pottera", a rok później pierwszy w Polsce konwent skupiający się na młodym czarodzieju - PotterCon Poland. 

Jakie mamy plany na te nowe, objazdowe zloty? 
Dużo zabawy i jeszcze więcej magii - chcemy, by każdy z tych zlotów dostarczył nam wszystkim, zarówno organizatorom, jak i uczestnikom, masy niezapomnianych przeżyć i wspaniałej okazji do spotkania się. 

Na pewno nie zabraknie dyskusji i inspirujących spotkań, prelekcji na różne tematy i tematycznych zabaw. Tak naprawdę o programie, podobnie jak o miejscach, w których zloty się odbędą, będą decydować w głównej mierze uczestnicy. Miejsca zostały już wybrane - teraz czas na stworzenie fantastycznego programu i zaplanowanie atrakcji!

Z góry też uspokajamy: Accio Potter! będzie dla każdego i na każdą kieszeń.

Planowo każdy ze zlotów ma potrwać jeden dzień (sobota lub niedziela).

Więcej szczegółów pojawi się wkrótce.


Masz pytania? Pisz: czytacz@strefaczytacza.pl 
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz