Najgorsze i najlepsze książki 2016 roku

Tegoroczna, pierwsza w historii (i może nawet nie ostatnia) pseudogala Czytacz's Book Awards dobiegła końca, a jednoosobowe jury wybrało najlepsze książki przeczytane w 2016 roku. A że droga do gwiazd bywa usiana kupą, wyłoniono również najsłabsze książki! 

Ponad 120 tytułów znalazło się na liście Czytacza, który - walcząc z dziurawą pamięcią - zasiadł po Nowym Roku do swojego tajemniczego biureczka i począł analizować i rozdzielać. Która książka była świetna, a która zaledwie bardzo dobra? Kto spędził biednemu chłopu sen z powiek, a kto okazał się doskonałym usypiaczem? 

To już koniec spekulacji. Nagrody zostały przyznane, a pierwsze podziękowania spłynęły już do niezachwianego jury, które miało ciężki orzech do zgryzienia. 

Na początek warto zapoznać się z listą tak wielkich przegranych, że aż wygranych - oto najgorsze książki przeczytane przez Czytacza w 2016 roku! 


A to - bez zbędnych uzasadnień i komentarzy - nagranie gali Czytacz's Book Awards. Gali, która już teraz przeszła do historii, a to ze względu na niezwykłe gwiazdy, których światło przyćmiewa nawet Oscary. Wielkie emocje gwarantowane (albo zwrot pieniędzy*): 


* na szczęście galę oglądacie za darmo, uff... 
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz