Nowy epilog "Niezgodnej"!

Fani Niezgodnej mogą zacierać dłonie z radości – Veronica Roth właśnie potwierdziła powstanie krótkiego epilogu serii! 

We can be mended – taki tytuł nosi króciutka kontynuacja cyklu, którego akcja rozgrywać się będzie pięć lat po wydarzeniach opisanych w Wiernej. Akcja opowiadania skupi się na Tobiasie. 

Dobre informacje przekazała sama Veronica: 

Jakiś czas temu moja redaktorka zapytała mnie, czy mam jakiś dodatek do Niezgodnej , ponieważ chciałaby mieć coś do zaoferowania ludziom, którzy zamówią w przedsprzedaży Carve the Mark, a książkę tę zwykli zamawiać ci, którzy tak mocno wspierają serię Niezgodnej

Zawsze powtarzałam, że dla mnie Niezgodna jest ukończona, ale jakiś czas temu zdałam sobie sprawę z tego, że jakaś część tej historii jeszcze nie została opowiedziana. Tak więc napisałam dla siebie coś o Tobiasie, a akcje tego rozgrywa się na kilka lat po Wiernej. Teraz zamierzam podzielić się tą historią z Wami!


Co zrobić, żeby otrzymać eksluzywny dodatek do Niezgodnej? Należy zakupić w przedsprzedaży najnowszą książkę Veroniki – Carve the Mark. Ale uwaga! Żeby otrzymać opowiadanie w wersji angielskiej… trzeba być obywatelem USA lub Kanady(!). 

Na szczęście autorka zapowiedziała, że akcja jest międzynarodowa, w związku z czym każdy z zagranicznych wydawców tej książki również będzie mógł zaoferować swoim czytelnikom We can be mended jako dodatek do przedpremierowego zamówienia! 

Na tę chwilę nie wiadomo, kto zajmie się wydaniem książki i kiedy możemy spodziewać się jej polskiej edycji. 

Na pocieszenie, już w grudniu, Czytacz opublikuje krótki i nieznany dodatek do Zbuntowanej, który pojawi się na stronie w ramach wydarzenia Czytaczowe prezenty na Święta. Dodatkowo w ramach wydarzenia będzie możliwość wygrania trylogii Niezgodnej z autografem autorki! Szczegóły na stronie wydarzenia: TUTAJ
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz