Autorka "Pierwszych piętnastu żywotów Harry'ego Augusta" przyjedzie do Polski!

Już 17 września do Polski zawita autorka m.in. "Pierwszych piętnastu żywotów Harry'ego Augusta", Catherine Webb (Claire North to jej pseudonim). Pisarka weźmie udział w Coperniconie!

Choć Catherine ma jedną twarz, możemy ją znać aż pod trzema nazwiskami: Catherine Webb, Kate Griffin i Claire North. 

Urodzona w 1986 roku Catherine Webb (nie mylić z Katherine Webb) swoją pierwszą książkę napisała w wieku czternastu lat. Pseudonim Kate Griffin przyjęła, by odciąć się od swojej mocno młodzieżowej kariery i móc pisać dla dorosłych. Jednak niezaprzeczalnie to nazwisko Claire North przyniosło Catherine największą sławę - o Pierwszych piętnastu żywotach Harry'ego Augusta było głośno nawet w Polsce i książka zebrała masę pozytywnych recenzji. 

17 września Catherine spotka się z polskimi fanami, a ci którzy pojawią się na Coperniconie będą mogli liczyć na wiele atrakcji z nią związanych. 

O 11:00 rozpocznie się sesja autografowa, podczas której będzie można spotkać się z Catherine i zdobyć autograf w książce.

Później, o 15:00, pisarka poprowadzi prelekcję na temat Humans all the way down. 

Zaraz potem, o 16:00, odbędzie się spotkanie autorskie, podczas którego Catherine będzie odpowiadała na pytania i opowiadała o swojej karierze i książkach. 

Na zakończenie pisarka poprowadzi warsztaty literackie The Novel we write in Toruń. Rozpoczną się one o 17:00. 


*** 
O imprezie:

Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja będzie już siódmą odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza, w roku 2014 jak i 2015 ugościła ponad 2000 uczestników – zaliczając się tym samym do grupy największych festiwali fantastyki w kraju.

źródło opisu: www.copernicon.pl


WSZELKIE SZCZEGÓŁY ORAZ INFORMACJE O WEJŚCIÓWKACH: WWW.COPERNICON.PL
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz