"Fantastyczne zwierzęta" w klimacie "Czary Ognia"!


David Heyman, producent filmów o Harrym Potterze i Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć, zdradził, że pierwsza część nowej serii będzie utrzymana w klimacie znanym z Harry'ego Pottera i Czary Ognia. 

[Fantastyczne zwierzęta] mają urok czwórki. Są jak czwórka. Mike mówił o czwórce, że ma klimat indyjskiego musicalu - ten film raczej taki nie jest, ale ma tamto poczucie humoru. Zawiera w sobie elementy komedii romantycznej, humor w stylu ryby wyjętej z wody, tj. bardzo ludzki, naturalny. David zawsze poszukuje prawdy, ludzkich emocji, to nie może być jedynie gag utrzymany w rzeczywistości. [Zwierzęta] są bardzo zabawne, widać w nich dużo serca, ale i mają mroczniejsze momenty - mówi Heyman. 
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

  Blogger Comment
  Facebook Comment

2 komentarze:

 1. I chyba czegoś takiego się spodziewałam <3 Czara Ognia to dla mnie moment zmiany - z pierwszych, jeszcze stosunkowo lżejszych przygód w Czarze Ognia gładko przechodzimy do tych dramatycznych, do ciężkiego klimatu. Czara Ognia miała idealny balans.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśląc o Czarze mam w głowie dramatycznie szybkie tempo, teatralne przerysowania i paskudną scenę na sztucznym cmentarzu - liczę na to, że ta inspiracja Czarą jest bardzo luźna :)

   Usuń