Kalendarium "Fantastycznych zwierząt"

17.08.2015 - w Leavesden Studios w Anglii właśnie ruszyły zdjęcia do "Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć". Z tej okazji wytwórnia Warner Bros. wydała stosowne oświadczenie, zdradzając w nim dalszą część obsady filmu: Samantha Morton wcieli się w Mary Lou, Jenn Murray w Chastity, a Ezra Miller, który niegdyś sam zdementował plotki o udziale w produkcji, ostatecznie zagra bohatera o nazwisku Credence.

06.08.2015 - właśnie potwierdzono, że irlandzka aktorka - Jenn Murray dołączyła do obsady "Fantastycznych zwierząt". Aktorka ma zagrać "kluczową rolę" w nadchodzącym filmie.

05.08.2015 - ku zaskoczeniu wielu fanów na całym świecie, twórcy filmu ogłosili, że jedną z ról w nowym filmie zagra Colin Farrell. Aktor z Irlandii ma wcielić się w postać o imieniu/nazwisku "Graves". Dziś ogłoszono również wynik castingu na "nawiedzoną" Modesty - w tę rolę wcieli się debiutantka: 10-letnia Faith Wood-Blagrove. Warner Bros. nie życzy sobie publikacji zdjęć przedstawiających młodą aktorkę.

04.08.2015 - opublikowano pierwsze zdjęcia przedstawiające konstrukcje z planu filmu.

24.07.2015 - aktor, Dan Fogler, wcielający się w postać Jacoba, wyjawił, że pierwszy film będzie kręcony w Nowym Jorku i Londynie. 

13.07.2015 - Warner Bros. Pictures oraz twórcy filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ogłosili dziś otwarty casting do filmu. Filmowcy poszukują dziewczynki w wieku 6-12 lat do roli postaci o imieniu Modesty. Modesty to nawiedzona dziewczynka obdarzona wewnętrzną siłą i spokojem. Posiada umiejętność spoglądania w głąb ludzi i rozumienia ich - zdradzają twórcy filmuCasting odbędzie się w sobotę 18 czerwca w Excell Centre Hall w Londynie. Więcej: TUTAJ.

11.07.2015 - 
Dan Fogler dołącza do obsady "Fantastycznych zwierząt"! Aktor znany m.in. z "Szalonej nocy" i "Facet pełen uroku" wcieli się w postać Jacoba, mugola z którym w Nowym Jorku zaprzyjaźnia się Newt Skamander. 


10.07.2015 - J.K.Rowling zdementowała plotki, jakoby w "Fantastycznych zwierzętach" miała pojawić się postać o nazwisku "Kredan". Wobec powyższego, nie wiadomo w kogo - o ile w kogokolwiek - miałby się wcielić Ezra Miller.

09.07.2015 - 
zgodnie z oficjalnymi doniesieniami Alison Sudol wcieli się w rolę Queenie, młodszej siostry Porpentiny. 


25.06.2015 - plotki głoszą, że Ezra Miller (znany m.in. z filmu "Charlie" z Emmą Watson) ma zagrać w Fantastycznych zwierzętach i jak je znaleźć. Aktor miałby wcielić się w rolę Kredana, którego Newt Skamander pozna podczas swojej wędrówki po Nowym Jorku, gdzie będzie poszukiwał magicznych stworzeń, by udokumentować ich istnienie. Jak zdradza Warner Bros. Kredan ma być przeciwnikiem przyrodnika.


15.06.2015 - 
właśnie ogłoszono, kto wcieli się w główną postać kobiecą w nadchodzącym filmie -  w rolę Tiny (prawdopodobnie przyszłej żony Newta Skamandera) wcieli się Katherine Waterston!
10.06.2015 
- Warner Bros. zaprzeczyło, jakoby wczoraj zaprezentowane logo było ostatecznym. Wytwórnia zdradziła, że zaprezentowana grafika jest zastępczą, a oficjalne logo zostanie zaprezentowane w późniejszym czasie. 

9.06.2015 
- na targach Licensing Expo 2015, które odbywają się w Las Vegas, wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała teaserowe (najprawdopodobniej) logo serii filmów Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Można je zobaczyć poniżej:


1.06.2015 - Warner Bros. ogłosiło, że Eddie Redmayne wcieli się w główną rolę Newta Skamandera.  

8.05.2015 - we wpisie na Twitterze J.K.Rowling oznajmiła, iż właśnie ukończyła pracę nad scenariuszem do pierwszego filmu z serii. 

20.01.2015 David Heyman potwierdza, że zarówno David Yates, który zajmie się reżyserią filmu, jak i Steve Kloves, scenarzysta siedmiu z ośmiu filmów o Harrym, będą współpracować z J.K.Rowling przy tworzeniu jej scenariusza do filmu. 

lipiec 2014 - Warner Bros. zdradza, że pierwsza część serii, będzie kręcona w Leavesden Studios, gdzie powstały również wszystkie filmy o Harrym Potterze. 

październik 2013 - J.K.Rowling zdradza, że pierwszy szkic scenariusza napisała w zaledwie 12 dni. 

12.09.2013 - Warner Bros. i J.K.Rowling ogłaszają plany powstania trylogii Fantastycznych zwierząt. J.K.Rowling ma być scenarzystką produkcji. 
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz