Pamiątki z Londynu i nie tylko...

"To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem."- Paulo Coelho

Moje ostatnie wpisy to przede wszystkim wielka relacja ze Światowej Premiery ostatniego "Harry'ego Pottera" - starałem się wiernie oddać to co przeżywałem każdego dnia, oddałem siebie w tej relacji - odzew, który wywołał mój pamiętnik z najpiękniejszego okresu mojego życia, to coś niesamowitego - pragnę Wam z tego miejsca podziękować za całe wsparcie i miłe słowa, które kierowaliście pod moim adresem.

Jak niektórzy z Was wiedzą, w minioną sobotę można było mnie zobaczyć w programie "Się kręci" emitowanym przez telewizję Polsat - dla mnie to wielka duma i zaszczyt, że mogłem być bohaterem owego reportażu - uhonorowanie 10 lat wytrwałości i pasji. W przeciwieństwie do moich ostatnich wpisów, dziś w moim wpisie dominantą nie będzie treść, a fotografie, a zatem bez dłuższego wstępu:

FOTOGRAFIE MOJEGO EGZEMPLARZA "INSYGNIÓW ŚMIERCI" PODPISANYCH PRZEZ:
Daniela Radcliffe'a (Harry), Ruperta Grinta (Ron), Evannę Lynch (Luna), Bonnie Wright (Ginny), Matthew Lewisa (Neville), Julie Walters (Molly Weasley), Timothy'ego Spalla (Peter Pettigrew), Helenę Bonham-Carter (Bellatriks Lestrange), Jamesa Phelpsa (Fred Weasley), Warwicka Davisa (profesor Flitwick / Gryfek), Natalię Tenę (Tonks), Imeldę Staunton (Dolores Umbridge), Domhnalla Gleesona (Bill Weasley), Ciarana Hindsa (Aberforth Dumbledore), Davida Bradleya (Argus Filch), Katie Leung (Cho Chang), Scarlett Byrne (Pansy Parkinson), Benedicta Clarke'a (młody Snape), Rohana Gotobeda (młody Syriusz Black), Jamiego Campbell-Bowera (młody Grindelwald), Davida Yatesa (reżyser), Davida Barrona (producent) i Alexandre Desplata (kompozytor muzyki).

Oto moje, niewątpliwie, największe potterowe trofeum, ale nie jedyne przywiezione z Londynu...
Kiedy jednak mowa o Londynie... nie bardzo mogę udzielać informacji na ten temat, jednakże w dniach 1-3 czerwca byłem w stolicy Anglii jako gość w studio filmowym "Harry'ego Pottera", gdzie wraz z innymi szczęśliwcami kręciliśmy prywatne sceny lotu na miotle... Na planie udało mi się poznać osobiście kilku ciekawych ludzi - ale o tym - pod koniec dzisiejszego wpisu.

A teraz przejdźmy do memorabiliów przywiezionych z mojej ostatniej wizyty w Wielkiej Brytanii - tak, będzie też o specjalnym prezencie, który otrzymałem... ale najpierw: medalion Salazara Slytherina, dziennik Toma Riddle'a i zaprojektowana oraz wykonana przeze mnie magiczna półka z moimi najcenniejszymi potterowymi eksponatami:A teraz inne pamiątki przywiezione ze Światowej Premiery - wspaniała tablica i... czerwony dywan!A teraz coś co pewnie najbardziej Was zainteresuje... Z tej strony ponownie muszę podziękować Marcinowi Cejrowskiemu z telewizji Polsat, który podarował mi cudowny prezent od Toma Feltona... Złoty Znicz z zegarkiem w środku:

Nie ma słów, którymi mógłbym podziękować za coś tak niesamowitego... To prawdziwa magia.

***

A teraz... kilka słów na temat ludzi poznanych przeze mnie na planie filmowym "HP" na początku czerwca - niestety, zdjęć z tego wydarzenia nie mogę tu opublikować, pod groźbą zesłania do Azkabanu... jednakże zdradzę, iż poznałem tam pana Johna Richardsona (wybitny specjalista od efektów specjalnych, który na planie HP był od początku do końca), Tima Lewisa (kierownika produkcji pracującego przy wszystkich filmach HP), Amy Robertson (zajmowała się publicystyką, również pracowała przy każdym filmie z serii), Guillaume'a Grange'a (treser zwierząt, głównie ptaków), a także wielu, wielu innych ludzi, którzy są związani z filmowym cyklem o czarodzieju z blizną na czole. A teraz prezentacja autografów (które pojawią się w sekcji: "Potterowe autografy"):


Ponadto na planie "poznałem" zwierzaki, które zagrały bardzo ważnych bohaterów - sowę Hedwigę, kota Krzywołapa i psa Kła. To niesamowite doświadczenie, o którym nie mogę pisać, jednakże mogę śmiało odesłać Was do wywiadu ze mną, który na facebooku zamieścił oficjalny profil "Harry'ego Pottera i Insygnia Śmierci" - oto linki:

Część pierwsza wywiadu: TUTAJ 
Część druga: TUTAJ 

Niech magia wypełni Wam każdy dzień!
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz