Reklama... potterowe zapowiedzi!

W zasadzie nigdy tego nie robiłem, jednakże ilekroć postanowię sobie czegoś nie robić, zawsze przychodzi moment, kiedy muszę się przełamać. Tak też jest i tym razem. Wielki filmowy finał "Harry'ego Pottera" zbliża się - za niespełna dwa miesiące część z nas (być może nawet większa część), będzie już po seansie ostatniego filmu. Zapewne, tak samo jak i ja, zadajecie sobie pytanie: "co będzie dalej?". Z radością oznajmiam, iż przynajmniej do końca roku będziemy mogli cieszyć się pełnią magii i czarodziejstwa serią. A oto co nas czeka jeszcze w tym roku (lub na początku przyszłego):

15 lipca - kinowa premiera "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci: część druga"
15 lipca - premiera gry komputerowej opartej na drugiej części filmu (cena: ok. 120 zł za wersję na PC):


2011 - (dokładna data premiery nie jest znana) - wydanie edycji kolekcjonerskich (na 3 DVD) dwóch kolejnych części filmowego cyklu: "Zakon Feniksa" i "Książę Półkrwi" (cena za film, ok. 65 zł).

zima (?) - premiera na DVD i Blu Ray ostatniego filmu z serii (cena: ok. 50 zł).

zima - prawdziwy rarytas dla fanów "Harry'ego Pottera" i klocków LEGO - kontynuacja świetnej gry "LEGO Harry Potter Lata 1 -4" - "LEGO Harry Potter Lata 5-7". Oto co ma do powiedzenia w tej sprawie dystrybutor gry na polskim rynku - CENEGA:

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z radością informuje, że gra LEGO Harry Potter: Lata 5-7, kontynuacja popularnego LEGO Harry Potter: Lata 1-4, znalazła się w planie wydawniczym Cenega. Gra zostanie wydana już tego lata na platformy Xbox 360, PlayStation 3, PSP, Playstation NGP, platformę Wii, Nintendo DS., Nintendo 3DS a także na komputery PC.

Oparta na trzech ostatnich książkach serii oraz czterech filmach, gra LEGO Harry Potter: Lata 5-7 przedstawia niezwykłe przygody Harrego Pottera w świecie Mugoli i Czarodziejów. Wcielając się w Harrego gracze napotkają na swojej drodze nowe wyzwania, postacie i nauczą się zaklęć, przygotowując się w ten sposób do nieuniknionego i ostatecznego starcia z Lordem Voldemortem. Odwiedzą znane już lokacje, takie jak Privet Drive w Little Whinging, Ulicę Pokątną, Hogwart oraz Hogsmeade, a także zupełnie nowe jak Grimmauld Place, Ministerstwo Magii oraz Doline Godryka.

„LEGO Harry Potter: Lata 5-7 pozwoli graczom przeżyć epicki finał przygód Harrego i ujrzeć zakończenie jednej z najsłynniejszych serii filmowych w historii, a wszystko to w grze stworzonej tak, by każdy, niezależnie od swojego wieku, grając w nią dobrze bawił" mówi Tom Stone, Managing Director studia TT Games. „Gracze w naszym nowym tytule znajdą jeszcze więcej tego, czym charakteryzowała się poprzednia część: nowe magiczne zdolności i umiejętności, więcej zagadek do rozwiązywania oraz zwiększoną eksploracje świata, a wszystko to okraszone charakterystycznym dla serii LEGO humorem".

„LEGO Harry Potter: lata 5-7 daje fanom Harrego Pottera oraz serii LEGO okazję, by kolejny zostać wciągniętym w pasjonującą historię pełną zabawy i humoru, odpowiednich dla graczy w każdym wieku", wypowiada się Samantha Ryan, Wiceprezes ds. Produkcji i Rozwoju z firmy Warner Bros. „TT Games uchwyciło w tym tytule wszystko, co fani kochają w uniwersum Harrego Pottera oraz dodali do niego niepowtarzalny styl serii LEGO". „Ta gra to prawdziwa magia! LEGO Harry Potter: lata 5-7 przekazuje dramaturgię i intensywną akcję ukrytą w świecie Harrego Pottera. Daje graczom szansę wcielić się w swoich ulubionych bohaterów oraz osobiście zwiedzić ich ulubione miejsca, w których odkryją nowe i ekscytujące przygody", powiedziała Lisabeth Velther Pallesen, wiceprezes LEGO CED. „TT Games udanie połączyło ze sobą głębię historii Harrego Pottera wraz z unikalnym humorem, tak charakterystycznym dla serii LEGO. Łącząc wszystkie elementy w spójną całość twórcy oddają w nasze ręce kolejną wspaniałą grę z serii LEGO."

W LEGO Harry Potter: lata 5-7 należy korzystać z doświadczenia zdobytego na lekcjach magii, czarowaniu oraz przygotowywaniu magicznych mikstur, które gracze mięli okazję zdobyć w LEGO Harry Potter: lata 1‑4. Te umiejętności pozwolą stawić czoła nowym przeciwnikom, jak również kilku dobrze już znanym (między innymi Temu, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać). Nadchodzący tytuł jest wypełniony po brzegi akcją, lekcjami magii, nowymi czarami, a także dodatkowymi materiałami gwarantującymi długie godziny rozgrywki dla całej rodziny.

LEGO Harry Potter: lata 5-7 jest tworzone przez TT Games i zostanie wydane przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Więcej informacji jest dostępnych na oficjalnej stronie serii gier LEGO.

Zapowiada się wspaniałe półrocze dla nas, "którzy wytrwaliśmy z Harrym aż do końca". Dla każdego coś miłego :-) A co Wam najbardziej przypadło do gustu z powyższego zestawienia?
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz