Sukcesy... Zgredek wiecznie żywy!

Kiedy się na coś czeka, czas zdaje się płynąć nieubłaganie wolno. Ale nie w moim przypadku - bo kiedy coś się ciągle dzieje, nie sposób kontrolować wskazówek zegara, które przemykają przez całą średnicę tarczy niezauważalnie szybko. Nie mniej jednak - stres jest, emocje sięgają zenitu - a jaka najlepsza metoda na stres? No tak - osiąganie kolejnych sukcesów. Mam nadzieję, że wybaczycie mi i tym razem zwięzłość i lapidarność - najchętniej zrzuciłbym winę na masę obowiązków, zobowiązań i codziennych czynności, jednakże nie byłoby to profesjonalne z mojej strony. Dlatego lepiej nie będę się ani tłumaczyć, ani przyznawać do własnych słabości.

Zacznę od niskiego ukłonu w stronę Media Marktu w Bielsku-Białej, albowiem udało mi się pozyskać pięknego standa reklamującego wydanie najnowszego filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część pierwsza" na DVD i Blu-Ray. Bez zbędnej gadaniny - oto Zgredek!


A teraz moja najnowsza zdobycz kolekcjonerska- prosto z Argentyny!
"Quidditch przez wieki" i "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" po hiszpańsku (z Argentyny).

***

Dla zainteresowanych, zdecydowanych lub niezdecydowanych na wyjazd do Londynu w lipcu tego roku na światową premierę "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci: cz. 2" podaję informację - 1 maja o godzinie 19:00 planuję zorganizować konferencję na gg, na której przedstawię w pełni swoją wizję, a także podejmiemy wspólnie decyzje co do wyjazdu i idei, które wykorzystamy na miejscu. Zainteresowanych uczestnictwem w "spotkaniu" proszę o pozostawianie w komentarzach swojego imienia i nr gg bądź o pisanie do mnie na maila: daniel.muniowski@op.pl.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz