Wyjazd na światową premierę HP 7.2 - OSTATECZNE DEKLARACJE WYJAZDU

POLAND LOVES HARRY POTTER
WORLD PREMIERE HP 7.2 W LONDYNIE

***

Moi Drodzy,

zapewne wśród Was są chętni na udział w Światowej Premierze "Harry'ego Pottera i Insygniów Śmierci: część druga", która odbędzie się 7 lipca 2011 r. w Londynie. Być może jest to dla niektórych z Was termin zbyt odległy, by czynić deklaracje, jednakże powodzenie całej akcji i wyjazdu zależy od tego jak szybko się zmobilizujemy i dopełnimy formalności związanych z wyjazdem i pobytem. Ponieważ nikt nie zgłosił dotąd żadnych propozycji odbiegających od mojej, pozwolę sobie narzucić nieodwołalnie własną wizję, którą zamierzam zrealizować.

Przede wszystkim: wyjazd autokarem z Bielska-Białej 2 lipca o godzinie 10:30. Koszt podróży tam i z powrotem - 499 zł. Sam zamierzam zakupić ów bilet już w kwietniu. Podróż trwa 23,5 godziny i prowadzi przez następujące przystanki: Eindhoven (HOLANDIA) - Tilburg (HOLANDIA) - Breda (HOLANDIA) - Antwerpen (BELGIA) - Calais (FRANCJA) - Maidstone (WIELKA BRYTANIA) - Londyn.

Przystanek końcowy - Victoria Coach Station. Stamtąd udajemy się do hostelu Astor Museum Inn (27 Montague Street, Bloomsbury) gdzie spędzamy dobę (3/4 lipca). Od 4 lipca do 7 lipca koczujemy pod kinem - ok. 72 godziny!

Kwestia zakwaterowania w hostelu:

Niewiele pozostało miejsc wolnych - ceny noclegu, w zależności od liczby podróżnych:

Twin Osobny: osobny pokój z dwoma pojedynczymi lub piętrowymi łóżkami dla 2 osób. Dzielony. Łazienka: 169.63 zł za osobę.

Z 4 Łóżkami Koedukacyjna Sala Sypialna: Sala sypialna – 2 łóżka i więcej. W ofercie także zakwaterowanie w salach koedukacyjnych: 96.93 zł za osobę.

Z 6 Łóżkami Koedukacyjna Sala Sypialna. Sala sypialna – 2 łóżka i więcej. W ofercie także zakwaterowanie w salach koedukacyjnych: 92.08 zł za osobę

Z 8 Łóżkami Koedukacyjna Sala Sypialna. Sala sypialna – 2 łóżka i więcej. W ofercie także zakwaterowanie w salach koedukacyjnych: 87.24 zł za osobę

Z 10 Łóżkami Koedukacyjna Sala Sypialna. Sala sypialna – 2 łóżka i więcej. W ofercie także zakwaterowanie w salach koedukacyjnych: 82.39 zł za osobę.

Z 12 Łóżkami Koedukacyjna Sala Sypialna. Sala sypialna – 2 łóżka i więcej. W ofercie także zakwaterowanie w salach koedukacyjnych: 77.54 zł za osobę.

CENA, JAK WIDAĆ, ZALEŻY OD LICZBY CHĘTNYCH. MIEJSCA OGRANICZONE - WYMAGANA SZYBKA DECYZJA I PRZEDPŁATA 10% PRZY REZERWACJI.

Ostatni dzwonek dla chętnych uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu - na zgłoszenia czekam do końca marca. W kwietniu nastąpi finalizacja transakcji i załatwiania wyjazdu.

Powrót do Polski, do Bielska-Białej - 9 lipca ok. godz. 15 (wyjazd z Londynu dzień wcześniej o godz. 15:30).

OSOBY, KTÓRE WYRAZIŁY DO TEJ PORY CHĘĆ WYJAZDU, PROSZĘ O PONOWNY KONTAKT ZE MNĄ.

Na kontakt i ostateczne decyzje czekam do 31 marca!
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz