Poland loves Harry Potter - ZGŁOSZENIA CHĘTNYCH!

Jak już zostało ustalone - światowa premiera "Harry'ego Pottera" odbędzie się w Londynie 7 lipca bieżącego roku. Znając tę konkretną datę, możemy pokusić się już o pełen plan wyjazdu, a co za tym idzie - również zakup biletów na przejazd bądź przelot. Nie będę udawał, że najbardziej obstawałbym przy przejeździe autokarowym, który - choć długi - łatwo dopasować i oszacować. Koszt podróży autokarem z Bielska-Białej do Londynu w obie strony to 499,00 zł za osobę. Wydaje mi się, że jest to cena przystępna, zaś ze stacji Victoria Coach Station niedaleko jest do naszego miejsca docelowego. Długość podróży to 23,5 godziny w JEDNĄ stronę. Starałem się wyszukać satysfakcjonujących rozwiązań lotniczych, jednakże na interesujący nas termin miejsca są na wyprzedaniu, zostały wyprzedane bądź są po prostu drogie. Nie jestem w stanie na chwilę obecną zwrócić większej uwagi na podróż lotniczą - nie mniej jednak - jeśli ktoś ma jakieś pomysły bądź widzi inne rozwiązanie - zapraszam do wypowiedzenia się w tym temacie. Trudno mi jednak nie prosić o szybkie podjęcie decyzji - nie możemy zwlekać - bilety na wyjazd najlepiej wykupić jak najszybciej, inaczej może się okazać, że ich zabraknie... Biorąc pod uwagę długość podróży szacuję, iż powinniśmy wyjechać z Polski 3 lipca - wówczas od 4. jesteśmy na miejscu i organizujemy sobie najlepsze miejscówki. Być może niektórym wyda się to przesadzone, by czekać 3 dni pod kinem - ja jednak wolę poczekać dłużej i mieć pewność, że dane nam będzie obsadzić satysfakcjonujące stanowiska, aniżeli pojechać później i stać na uboczu bądź za tłumem... Może się mylę, jednak ryzykować nie zamierzam. W końcu to nasza życiowa szansa na realizację jednego z najwspanialszych marzeń.

Nadmieniam jednak - po raz kolejny zresztą, że nasza wyprawa NIE obejmuje wejścia do kina - NIE obejrzymy filmu razem z aktorami. Po prostu będziemy stali przed kinem i czekali na ich pojawienie się - naszym celem jest próba nawiązania kontaktu z nimi i czysta satysfakcja z powodu zobaczenia ich na żywo.

W bieżącym miesiącu planuję organizację małej konferencji poprzez komunikator gadu-gadu, podczas której "spotkają" się wirtualnie zainteresowane osoby. Termin owego "spotkania" ustalimy wspólnie, tymczasem proszę osoby NAPRAWDĘ zainteresowane i PEŁNOLETNIE o wpisanie się pod tym postem lub o napisanie do mnie maila z podstawowymi danymi kontaktowymi. Nie mamy czasu do stracenia - wobec tego - WPISUJCIE SIĘ. Liczę na to, że do połowy marca uda nam się skompletować "załogę". Miejsca do rezerwacji nie będą na nas wiecznie czekać. Od stycznia informowałem o planowanym wyjeździe, wobec tego teraz proszę o ZGŁOSZENIA.

WAŻNE!!!

Światowa Premiera odbędzie się w kinie Odeon na Leicester Square, jednak obsada, twórcy filmu i zaproszeni goście rozpoczną swój "przemarsz" po czerwonym dywanie już na TRAFALGAR SQUARE, skąd przejdą do kina (odcinek ok. kilometrowy), co oznacza, iż organizatorzy naprawdę spodziewają się GIGANTYCZNYCH TŁUMÓW FANÓW.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz