POLAND LOVES HARRY POTTER - Londyn 2011!

POLAND loves Harry Potter
______________________
_____________________________

Jak Wam z pewnością wiadomo, światowa premiera ostatniego filmu z serii: "Harry Potter and the Deathly Hallows", która odbędzie się w lipcu tego roku, budzi zainteresowanie wśród mieszkańców wielu narodów na świecie. Dziś dotarły do mnie pierwsze informacje o organizacji wyjazdu z Francji - francuscy fani nie próżnują i poszukują chętnych na wyjazd nie tylko z ich państwa, ale i z Belgii. Przyznaję, że sam po francusku niewiele jestem w stanie zrozumieć, dlatego też zwracam się do Was. Jeśli którakolwiek z osób zainteresowanych wyjazdem lub po prostu chcąca pomóc, zna język francuski, byłoby niezwykle miło, gdyby rzuciła okiem na stronę:

LINK ARCHIWALNY, NIEAKTYWNY

Wszelkie informacje na temat organizacji wyjazdu fanów z innych państw są bardzo mile widziane - jest to niewątpliwie niezwykle ważne pod względem strategicznym - pomaga nam ustalić plan i obrazuje sytuację jaka panować będzie na miejscu. Na razie wiadomo mi, iż organizatorzy francuskiej akcji przewidują wyjazdy do Londynu z: Paryża, Lille, Lyonu, Marsylii, Strasburga, Tuluzy oraz z Brukseli. Póki co wiedzą tyle co my - mają swoje własne teorie i przypuszczenia, aczkolwiek warto poświęcić trochę czasu tej stronie - być może dowiemy się z niej czegoś ciekawego lub istotnego dla naszej własnej wyprawy? Na dzień dzisiejszy wyjazd z Paryża i Brukseli planowany jest na 6 lipca, a powrót na 9 lipca. W związku z tym - jeśli data światowej premiery się potwierdzi, nasz wyjazd z Polski planuję wstępne na 4 lipca, wówczas na następny dzień będziemy na miejscu - przed Francuzami :-)

***

A już w najbliższym czasie przedstawię nieco informacji na temat miejsca, do którego się udamy - uważam, że dobry plan obejmuje przynajmniej powierzchowną znajomość i poznanie faktów dotyczących kina Odeon na Leicester Square :-)

Tymczasem oczekuję odpowiedzi druhów znających język francuski i chętnych do pomocy :-)

Trzymajcie się ciepło! Nadal czekam na zgłoszenia osób chętnych na wyjazd: daniel.muniowski@op.pl
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz