POLAND LOVES HARRY POTTER - Astor Museum Inn (hostel)

Tak jak obiecywałem, na bieżąco będę informował na blogu na temat wyjazdu na światową premierę "Harry Potter and the Deathly Hallows: part 2" do Londynu. Dzisiaj kilka słów o potencjalnym zakwaterowaniu - bardzo tanim (nocleg od 60 zł - zależne od ilości osób w pokoju). Wiadomo - niektórzy mają zapewne obiekcje przed spędzeniem nocy w jednym pomieszczeniu z grupą nieznajomych - mam jednak nadzieję, że ta ewentualna niedogodność nie przeszkodzi Wam w realizacji tego wspaniałego marzenia, jakim jest uczestnictwo w największej potterowej "imprezie" świata. Co więcej - zainteresowane osoby bardzo chętnie skontaktuję z innym chętnymi, tak by każdy mógł się z każdym poznać przed wyjazdem - można sceptycznie podchodzić do kontaktów przez Internet, ale myślę, że w tej kwestii warto :-) A teraz nie zanudzam, tylko prezentuję opis owego hostelu o którym mowa - Astor Museum Inn wraz z kilkoma zdjęciami :-)

Od niektórych naszych gości: 'Spędziłam tutaj najlepszych miesięcy mojego życia!' - Nicola; 'Najlepszy hostel w jakim mieszkałam w Europe' - Shayan. Hostel Astor Museum Inn ma wspaniałą lokalizację, naprzeciwko British Museum & Library, oraz w odległości 10 minut spacerem od Covent Garden, Oxford Street, Soho i West End - centrum teatrów. Najciekawsze miejsca Londynu znajdują się naprzeciwko twych drzwi. Jeśli chcesz być blisko wszystkich atrakcji wokół miasta, my będziemy hostelem dla Ciebie!Oferujemy bezpłatną usługę przechowalni waszych dóbr w recepcji, zamykane szafki pod łóżkiem, w których możesz przechować swój plecak lub walizkę! Proszę pamiętać, aby przynieść kłódki, ale w przypadku gdy zapomnisz, mamy kłódki na sprzedaż. Telewizja kablowa i satelitarna, salonik z DVD, dostęp do internetu, wyposażenie kuchenne z naczyń i sztućców, gorące prysznice w ciągu dnia i nocy, hostel otwarty jest 24 godziny na dobe! Oferujemy też usługi faksu, telefonów i sprzedaży kart telefonicznych.

Pokoje w zakresie wielkości od 2 do 12 łóżek, toalety i prysznice są na zewnątrz popokoi na każdym piętrze.

Prosimy o uwage! Astor Hyde Park jest hostelem dla podróżników w grupie wiekowej od 18 do 35 lat. W celu zarejestrowania w naszym hostelu wymagany jest paszport, prawo jazdy lud dokument ze zdjęciem.


Urządzenia/udogodnienia:
- śniadanie wliczone w cenę
- dostęp do Internetu
- pościel w cenie
- ręczniki
- schowki (na wartościowe przedmioty)
- przechowalnia bagażu
- kuchnia dla gości
- telefon lub faks
- recepcja otwarta 24 godziny na dobę
- wspólna sala
- miejsce na grilla
- pobyt dzieci niedozwolony 
- HotSpot WiFi w holuTo na dzisiaj tyle z informacji wyjazdowych - wszystko, oczywiście, może ulec zmianie - zachęcam wobec tego chętnych do prezentowania swojej wizji wyjazdu. Nadmieniam jednak, że rozwiązania, które proponuję należą do najtańszych - wątpliwym jest, aby znaleźć tańszy hostel blisko centrum Londynu. Bardzo proszę wobec tego o komentarze lub bezpośredni kontakt ze mną.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz