Filmowy epilog - Hermiona Weasley!

Kiedy najpierw planowałem, a potem założyłem tego bloga, miałem przed sobą jasny cel - kultywować i upowszechniać jak tylko się da twórczość J.K.Rowling. Chciałem, by było to miejsce w sieci, w którym skupione i zebrane zostaną wszelkie informacje ze świata magii pomijane na innych potterowych serwisach - w gruncie rzeczy sądzę, że udało mi się tego dokonać, ale dlaczego wobec tego, u licha, ostatnie dni, ostatnie wpisy są nie dość, że lakoniczne, to poświęcone sprawom, o których rozpisują się nie tylko wszystkie strony potterowskie, ale i prasa brukarska... mowa oczywiście o wizerunku głównych bohaterów w ostatnich scenach filmowej serii - epilogu. Usprawiedliwiam się jedynie emocjami, wewnętrznym uświadamianiem sobie, że to już naprawdę koniec, że za dwa lata nie będzie już nowego Pottera, na którego trzeba będzie czekać, nie będzie więcej premier, nie będzie spoilerów... Dlatego dziś - idąc ku chwale wpisom traktującym o wizualnym przedstawieniu naszych ukochanych bohaterów w epilogu zatytułowanym "Dziewiętnaście lat później" przedstawiam ostatnią z trójki - Hermionę Weasley - cieszcie swoje oczy!

HERMIONA WEASLEY

A żeby było bardziej nostalgicznie - już za niespełna dwa tygodnie padnie ostatni klaps na planie filmowego "Harry'ego Pottera", potem aktorzy się rozjadą do domów, po raz pierwszy nie mając perspektywy powrotu po wakacjach... Emma Watson już ogłosiła żałobę z tego powodu, zaś ja głęboko wierzę, że większa ilość wolnego czasu będzie sprzyjać promowaniu filmu(ów) przez gwiazdy za granicą (oby w Polsce :-))

I żeby nie było tak smutno i dramatycznie - koniec jednej przygody nie oznacza końca wszystkiego - na osłodę już latem tego roku zostanie otwarty magiczny park rozrywki Harry'ego Pottera w USA - "Magiczny świat Harry'ego Pottera". A zatem najwyższy czas by nakarmić swoje świnki skarbonki i "tuczyć" je do odpowiedniego momentu :-)
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz