Prequel & "What's your story"

Odkąd pojawiła się wzmianka o wydaniu historyjki-prequela "Harry'ego Pottera", sława i popularność serii wykreowanej przez J.K. Rowling powróciła ! Największe portale internetowe grzmią od rewelacji - The Times, Guardian, Wprost, Gazeta Wyborcza etc etc - wszyscy chcą przekazać nowości jak najwcześniej, dlatego też mam kilka nowych informacji dotyczących historyjki napisanej przez Rowling. Jak już wiecie - aukcja "pocztówki" napisanej przez Jo oraz pocztówek napisanych przez 12 innych autorów odbędzie się 10. czerwca w Londynie. W chwili obecnej entuzjaści Harry'ego wyceniają, iż rękopis dzieła p. Rowling może osiągnąć cenę nawet... 5 000 000 funtów ! Jak będzie w rzeczywistości, okaże się, choć osobiście uważam, że jest to kwota tak zawyżona, że prawie niemożliwa do osiągnięcia. Mówię "prawie" bo z HP nigdy nic nie wiadomo ;)

7. sierpnia za pośrednictwem księgarni Waterstones rozpocznie się sprzedaż mini-książeczki zawierającej 13 prac wszystkich autorów biorących udział w akcji - w tym oczywiście naszej niezastąpionej Jo:


Książeczkę można zamówić już teraz przez internet za pośrednictwem witryny księgarni Waterstones. Cena wynosi 5 funtów.

Treść poszczególnych pocztówek zostanie ujawniona 11. czerwca.

Co do fabuły, na jaw wyszły kolejne pogłoski - tym razem nie są one potwierdzone przez J.K Rowling - mianowicie chodzi o to, iż ma to być historyjka przyjaźni Jamesa i Syriusza i dotyczyć ma Huncwotów...

W razie kolejnych informacji obiecuję szybką publikację ich na moim blogu.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz