"DOM TAJEMNIC. STARCIE POTWORÓW" C.Columbus, N.Vizzini


KSIĄŻKA REŻYSERA „HARRY’EGO POTTERA”!

W domu Kristoffa wreszcie zapanował spokój. Wichrowa Wiedźma zniknęła, a rodzina Walkerów nagle odkryła na swoim koncie dziesięć milionów dolarów. Lecz to tylko cisza przed burzą. Eleanor, Kordelia i Brendan znów będą musieli stawić czoła wiedźmie, która ukryła się w najmniej oczekiwanym miejscu, będą świadkami niezwykłego wywoływania duchów, a nawet przeniosą się do Rzymu, gdzie wpadną w sam środek walk gladiatorów. Co tym razem wpiszą do Księgi życzeń i zagłady?

„Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy.”
J. K. Rowling

PREMIERA: 6 LISTOPADA 2014
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

  Blogger Comment
  Facebook Comment

5 komentarze:

 1. Pierwszej części nie czytałam, dlatego przed lekturą tej książki zastanawiałam się, czy warto się za nią zabierać... Poza tym tylko kilka powieści z fantastyki wywarło na mnie wrażenie, bo wymagania mam dość spore. Na szczęście na tej książce się nie zawiodłam. Przygody bohaterów zauroczyły mnie i wciągnęły z zdwojoną siłą. To jest naprawdę wartościowa i fenomenalna książka. Naprawdę sama się sobie dziwię, że jestem nią aż tak zachwycona. Może dlatego, że oprócz niesamowitych przygód, stworów, czarów i dziwów ta książka ma drugie dno. Mądre i pouczające. W sam raz dla młodego czytelnika. Ta książka nie tylko bawi, ale i uczy, że w życiu wartościami nadrzędnymi są miłość, szczerość, uczciwość, rodzina przyjaźń. Polecam, ponieważ naprawdę warto.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytałam pierwszą część a drugą zaczęłam! Jest świetna, zgadzam się z pozytywnymi recenzjami, naprawdę warto zamówić tę pozycję i czytać, czytać czytać ;) Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam bo książka jest naprawdę warta uwagi. Rozwija wyobraźnie, wciąga bez reszty każdego czytelnika i nie pozawala się nudzić!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna sprawa a juz na pewno, jak jestes fanem Harrego Pottera. dreszczyk emocji jest gwarantowany! Wciąggająco i pouczająco! Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie książka dużo lepsza od pierwszej części. Niesamowite przygody, niebezpieczne zapierające dech w piersiach sytuacje - oto co znajdziecie w drugiej części Domu Tajemnic. Fajnie skonstruowane światy w światach - normalnie incepcja :D Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom sciene fiction, gwarantuję, nie ma nudy!
  /fabian

  OdpowiedzUsuń