USA kontra JAMAJKA


16 maja 2014
USA kontra JAMAJKA

Dla „Proroka Codziennego”, specjalny korespondent quidditcha z pustyni w Patagonii, Ginny Potter.

USA 240 – Jamajka 230 (wynik rozpatrywany)

Jeszcze więcej kontrowersji w Patagonii: wynik meczu rozegranego pomiędzy USA, a Jamajką jest rozpatrywany z powodu nagłego upadku Kquewandy Bailey, jamajskiej Obrończyni, która zwaliła się ze swojej miotły tuż przed tym, gdy amerykański Ścigający, Quentin Kowalski, zdobył dziewiątego gola.

Kilka sekund po tym, gdy sędzia zapobiegł uderzeniu w ziemię przez Bailey, w czasie rzucając zaklęcie: „arresto momentum”, amerykański Szukający, Darius Smackhammer złapał Znicza przed jamajskim rywalem, Shanice Higgins, co skutkowało tym, że Stany Zjednoczone o włos zwyciężyły w meczu.

Z racji tego, że nagła nieświadomość Kquewandy nastąpiła w tak dogodnym momencie, władze sprawdzają możliwość ingerencji tłumu. Cały stadion przestudiowano przy pomocy omnikularów w celu nagrania dowodów. MKCKQ ogłosiło, że nie będą w stanie orzec o ważności wyniku meczu przed jutrem.

Poprawka do regulaminu quidditcha z 1849 roku zastrzega, że jeśli ktoś z tłumu rzuci jakiekolwiek zaklęcie bądź urok na zawodnika, jego drużyna automatycznie odda mecz, niezależnie od tego czy zespół zamówił, bądź zaaprobował rzucenie czaru.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz