Scarlett Byrne

Scarlett przyszła na świat 6 października 1990 r. w Anglii. Po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 2005 r. w filmie „CryBaby”. Jako siedemnastolatka otrzymała angaż do „Harry’ego Pottera i Księcia Półkrwi”, w którym zagrała Pansy Parkinson. Ta rola też przyniosła jej sławę.

***

Przede wszystkim muszę się przyznać, że nie byłem zadowolony z obsadzenia Scarlett Byrne jako Pansy Parkinson. Książkowa dziewczyna Draco Malfoya zgodnie z opisem J.K.Rowling była brzydka i z twarzą przypominającą mopsa, tymczasem Scarlett pod żadnym kątem w ów opis się nie wpasowuje. Mimo to – jej gra aktorska i sposób w jaki z zimną wyższością potrafi zaprezentować się jako partnerka zepsutego arystokraty, bardzo mi się spodobały. Niemniej jednak – nie planowałem w najbliższej przyszłości napisania listu do aktorki. 

7 lipca 2011 r. Scarlett sama do mnie podeszła. Na Światowej Premierze wyglądała oszałamiająco, ale nie to było najważniejsze w moim spotkaniu z aktorką – okazało się, bowiem, że dziewczyna jest naprawdę urocza i przesympatyczna.

Mimo zdobycia autografu Scarlett Byrne, nadal pozostałem pod wielkim wrażeniem, które na mnie wywołała. 14 grudnia 2011 r. wysłałem list do aktorki, w którym m.in. prosiłem ją o autograf. Oczekiwanie na odpowiedź do najkrótszych nie należała, jednak jej forma okazała się być niezwykle nieoczekiwana. 29 maja 2012, po niemalże półrocznym oczekiwaniu otrzymałem nie tylko autograf, ale i własnoręczny list od aktorki, co do tej pory mi się nie zdarzyło. Scementowało to jednak moje uczucie, że Scarlett jest całkowicie inna od postaci, którą zagrała w „Harrym Potterze”.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. ale ona bazgroli :) ale bardzo miły gest z jej strony

    OdpowiedzUsuń