POWRÓT LELKA WRÓŻEBNIKA, HANSA


9 czerwca 2014
POWRÓT LELKA WRÓŻEBNIKA, HANSA

Dla „Proroka Codziennego”, specjalny korespondent quidditcha z pustyni w Patagonii, Ginny Potter.

Maskotka Liechtensteinu powróciła dziś wieczorem do swojej zagrody, ale nie przed tym jak negocjacje dotyczące jego powrotu weszły na wyższy poziom. Wysoko postawione źródła potwierdzają, że Minister Magii Liechtensteinu i prezydent MKSZA (Magiczny Kongres Stanów Zjednoczonych Ameryki) wymienili zwięzłe sowy na temat miejsca pobytu Hansa, który został porwany przez entuzjastycznych amerykańskich kibiców po zwycięstwie USA w ćwierćfinale z Liechtensteinem.

„Mamy przyjemność zakomunikować, że ten wybryk zakończył się w sposób przyjazny i z klasą” – ogłosił prezydent Samuel G. Quahog – „i wierzymy, że Hansowi ta mała przygoda nie zaszkodziła”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że Amerykanie zwrócili nam naszą ukochaną maskotkę” – powiedział minister Otto Obermeier. „Magizoolodzy zatrzymali Hansa na bliską obserwację, żeby zbadać czy wpłynęło to na zdrowie stworzenia. Jeśli cokolwiek zostanie potwierdzone, oczywiście będziemy naciskać na MKCKQ, żeby natychmiast zdyskwalifikowało USA w Pucharze Świata.”

Udręczony urzędnik MKCKQ odpowiedział: „Zastanów się, musieliśmy rzucić masowe Zaklęcie Pamięci na jakichś dwa tysiące mugoli mieszkających na skraju pustyni po nocnym świętowaniu Amerykanów, a nie zajęliśmy się jeszcze samolotami. Nie każę Amerykanom wracać do domu. Nie zamierzam. Po prostu nakarm ptaka jakimiś wróżkami i daj mi spokój”.
Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz