Alfie EnochPoza aktorstwem interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną. Dla swoich kolegów z boiska znany jest jako: „Top Strike”. Alfie urodził się 2 grudnia 1988 r. w Londynie, jego matka jest Brazylijką. „Harry Potter” był jego debiutem filmowym, który uczynił z niego – podobnie jak z pozostałych młodych aktorów – światową gwiazdę.


***

Może trudno w to uwierzyć, ale moją największą sympatię Alfred Enoch zyskał dzięki świetnemu występowi w jednym z materiałów specjalnych DVD „Harry’ego Pottera i Księcia Półkrwi”, gdzie jako współprowadzący z Matthew Lewisem komentował tajniki sztuki filmowej: montaż, makijaż, wyczyny kaskaderskie, projektowanie planu, rekwizyty, kostiumy, tresurę sów itd. Niezwykle zabawny i wciągający sposób, w który młodzi aktorzy poprowadzili dodatek zatytułowany: „Zbliżenie na obsadę” ostatecznie przechylił szalę i przekonał mnie do napisania listu do Alfiego. Było to na początku roku 2010.

Po kilku miesiącach straciłem nadzieję na otrzymanie odpowiedzi od aktora, dlatego też 1 grudnia 2011 r. spotkała mnie wielka niespodzianka – otrzymałem zdjęcie z autografem filmowego Deana Thomasa, na którego odwrocie znajdował się krótki list aktora do mnie. Warto było czekać prawie 2 lata na tę odpowiedź – pełną serdeczności i… magii.

Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz