123
Kim lub czym jest Czytacz? Czytacz to nieduże magiczne stworzonko, które bardziej przypadłoby do gustu Hermionie niż Hagridowi, a to dlatego, że zamiast potworności cechuje go zamiłowanie do książek. Gdy tylko jego czuł nos wywęszy dobrą książkę, Czytacz staje się pobudzony i niecierpliwy – budzi się w nim pragnienie czytania. Czytacz na głodzie czytelniczym bywa drażliwy i nieprzyjemny – pozbawiony książek czuje się przytłoczony i ciężko mu odnaleźć się w szarej rzeczywistości. Pozbawiony lektury na dłużej popada w depresję.

Czytacz nie jest wymagający i nie zajmuje wiele miejsca – wystarczy mu fotel, na którym będzie mógł się wygodnie umościć i czytać nieprzerwanie przez wiele (a przynajmniej zawsze na to liczy) godzin. Ale Czytacz bywa również krytycznym recenzentem, albowiem tym, co Czytacz lubi niemal tak samo mocno jak czytanie, jest dyskusja o książkach. Mógłby to robić godzinami – do czasu, aż jego nos zwęszy nowy smakowity kąsek.

Strefa Czytacza to miejsce, w którym Czytacz dzieli się swoimi spostrzeżeniami i opiniami. To tutaj Czytacz publikuje swoje surowe recenzje. Czasami narzeka, czasami się zachwyca. Ale zawsze jest sprawiedliwy i nigdy nie kłamie, a podlizywanie się nie leży w jego naturze. Przyjmuje łapówki w postaci książek.

Jeśli chcesz poznać szczerą opinię na temat jakiejś książki, nie mogłaś/eś trafić lepiej!Udostępnij na Google Plus

About Strefa Czytacza

    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 komentarze:

  1. Naprawdę przydałoby się Wam lepsze logo...

    OdpowiedzUsuń